" MOSKITIERRO "

PRODUCENT

Profesjonalne  systemy  moskitier okiennych 
i  drzwiowych,  żaluzji  oraz  rolet 

SYSTEMY  WEWNĘTRZNE  I  ZEWNĘTRZNE

MOSKITIERY  ROLOWANE  -  Tarasowe ...       
                                                        GALERIA ZDJĘĆ 

Moskitiera Rolowana Tarasowa  to szczególny rodzaj drzwi moskitierowych, dedykowany do domów z dużymi drzwiami tarasowymi - jedno lub dwu - skrzydłowymi, również z ruchomym środkowym słupkiem.

​Wykonane ze wzmacnianych profili aluminiowych, cechują się odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Jednocześnie są bardzo funkcjonalne i pięknie się prezentują.
Duży wybór kolorów w strukturze drewna, jak również możliwość przygotowania drzwi w każdym kolorze z palety RAL, jest ich dużym atutem i gwarancją niesamowitego efektu. Szerokie możliwości kolorystyczne pozwalają dopasować moskitierę niemal do każdego okna.

Prezentacja Moskitiery Rolowanej Tarasowej na przykładzie podwójnych drzwi tarasowych w kolorze "ZŁOTY DĄB ze strukturą drewna"


Moskitiera Rolowana zamontowana została do ramy okiennej, co widać na zdjęciu po prawej stronie.

Do lewego i prawego słupka okna, zamocowane zostały pionowe kasety w kolorze okna w których znajduje się zwinięta moskitiera na specjalnych rolkach nawojowych.           ( zasada działania jest podobna jak w przypadku typowych rolet materiałowych )

Dolna i górna prowadnica w kolorze okna, została zamocowana do ramy okiennej.

Atutem moskitiery rolowanej jest również możliwość montażu we wnęce lub na ścianie. Wszystko zależy od nas samych i tego co nam się podoba.

Kiedy moskitiera pozostaje schowana, jest niemal niewidoczna dla naszego oka.

W przypadku tej konkretnej moskitiery, lewe skrzydło tarasowe wykorzystujemy codziennie - w ciągłym użytkowaniu, zaś prawe skrzydło używamy sporadycznie, od czasu do czasu, np. gdy potrzebujemy wynieść na taras meble ogrodowe.

​W związku z powyższym, na prawym, sporadycznie używanym skrzydle, montujemy moskitierę która za pomocą specjalnych stoperów, ma możliwość dodatkowego otwarcia w "TRZECH KROKACH".

PIERWSZY  KROK

- otwarcie moskitiery na 1/3 skrzydła

PIERWSZY  KROK

- otwarcie moskitiery na 2/3 skrzydła

PIERWSZY  KROK

- otwarcie moskitiery na całe prawe skrzydło

W okresie ciągłego korzystania z moskitiery, w tym przypadku prawe, sporadycznie użytkowane drzwi moskitierowe, zawsze ustawiamy w pozycji TRZECI KROK.

W ten sposób dzięki specjalnej listwie magnetycznej, stanowią one łącznik do zamykania lewych drzwi moskitierowych.

Rozwijając moskitierę z kasety lewego skrzydła (użytkowanego codziennie), zamykamy ją poprzez przesunięcie i dotknięcie do moskitiery z prawego skrzydła ( patrz TRZECI KROK ).

Bardzo mocna listwa magnetyczna spokojnie utrzymuje otwarte obie moskitiery, dając pełną ochronę przed owadami, jednocześnie elegancko się prezentując.Masywna siatka z wysoką zawartością włókna szklanego, masywnie zamocowana do drzwi, jest gwarancją niezawodności.


Elegancka, delikatna klamka, zapewnia łatwe funkcjonowanie moskitiery, jednocześnie dodając jej estetyki.


" MOSKITIERRO "

 
Adres

Wólka Łękawska 42j

97-400 Bełchatów

 
Adres e-mail
 
Nr telefonu