" MOSKITIERRO "

PRODUCENT

Profesjonalne  systemy  moskitier okiennych 
i  drzwiowych,  żaluzji  oraz  rolet 

SYSTEMY  WEWNĘTRZNE  I  ZEWNĘTRZNE

Seria Comfort Plus ...        GALERIA ZDJĘĆ 

                                                                                                            ... dalej  będzie ...   coś więcej o wykonaniu, kolorach i pomiarach ....

Na początek, kilka zdjęć przedstawiających serię ... 

... delikatny, ładny, gładki profil, z możliwością cięcia i łączenia pod kątem 45 stopni ( bez narożników plastikowych ) 
                                                                                                                                            ...lub wykonany tradycyjnie, z plastikowymi narożnikami...

... przykładowe wykonanie moskitier z Serii Comfort Plus

Jeśli posiadamy drzwi tarasowe, którymi nie wychodzimy, a korzystamy z nich jako okno uchylne, możemy zrobić moskitierę stałą, taką jak w tradycyjnym oknie. W takiej sytuacji możemy również zastosować poprzeczkę.

Seria  Comfort Plus     ...wykonanie...

Moskitiery z Serii Comfort Plus wykonane są z  wysokiej jakości profili aluminiowych typu "uniwersalny",  odpornych na zmienne warunki atmosferyczne.  Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej,  zarówno jako profile lakierowane ( RAL) jak i ekstradowane w strukturze drewna.  Istnieje możliwość wykonania moskitiery w dowolnym kolorze                                                     ( również strukturalnym ) z palety  RAL.

Montowane są w stolarce okiennej, zarówno PCV, drewnianej jak i aluminiowej, w profilach okien niezlicowanych oraz półzlicowanych, gdzie wymiar D wynosi minimum 4mm.

W przypadku okien o profilu zlicowanym, należy najpierw się skontaktować i ustalić czy możemy zastosować ten rodzaj moskitiery okiennej.

Mocowane są do okna po całym swoim obwodzie za pomocą specjalnych uchwytów montażowych, które są niewidoczne i nie naruszają konstrukcji okna.

Do produkcji naszych moskitier zawsze stosujemy wysokiej jakości siatkę z włóknem szklanym powleczoną PCV, odporną na zmienne warunki atmosferyczne ( duży mróz w okresie zimowym oraz wysokie temperatury latem)

Zamontowane w oknach moskitiery w żaden sposób nie przeszkadzają w pracy rolet zewnętrznych czy wewnętrznych.

Seria  Comfort Plus

Elegancki narożnik plastikowy łączący profile aluminiowe w całą moskitierę bądź profil cięty pod kątem 45 stopni oraz wysoka jakość siatki skutecznie chroni nasze wnętrza przed wszelkimi owadami podnosząc jednocześnie komfort naszego życia

Seria  Comfort Plus...          ...pomiar...

Moskitiery zamówione u nas wykonywane są na wymiar, na indywidualne zamówienie klienta, dopasowane do okien. Składane i dostarczane na wskazany adres na terenie całej polski  własnym transportem. Daje to gwarancję dostarczenia moskitier w należytym stanie, bez ryzyka zniszczenia ich przez kurierów. Klient nie musi obawiać się, czy da radę samodzielnie złożyć moskitiery, ponieważ od nas otrzymuje moskitiery gotowe do montażu w oknach i drzwiach. Na życzenie klienta, możemy również przygotować moskitiery do przesyłki kurierskiej do samodzielnego montażu. Przy dostawie, możemy również wykonać montaż zamówionych moskitier okiennych i drzwiowych. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się z zamówionych moskitier od dnia dostawy.
Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 21 dni roboczych.

INSTRUKCJA POMIARU OKIEN WE WŁASNYM ZAKRESIE:
Dokonanie pomiaru pod moskitiery okienne jest bardzo proste. Nie wymaga od nas ani specjalistycznej wiedzy ani specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zwykła miarka i 5 minut wolnego czasu.

POMIAR  OKIEN:
Otwieramy okno i mierzymy prześwit w pionie i w poziomie od uszczelki do uszczelki wg poniższych zdjęć. 
A - szerokość prześwitu okna od uszczelki do uszczelki ( rys.1 )
B - wysokość prześwitu okna od uszczelki do uszczelki ( rys.1 )  a w przypadku okapnika w podstawie okna to do okapnika ( rys.2)
C - podajemy grubość felca wraz z uszczelką ( rys.3 )
- podajemy rodzaj profilu okiennego ( rys.4 ) - zlicowany, niezlicowany czy półzlicowany
- podajemy wybraną serię profilu, np Seria Professional
- podajemy wybrany kolor moskitier
- podajemy kolor siatki: szary czy czarny
- podajemy informację czy nasze okna posiadają okapnik
- podajemy informację czy posiadamy rolety zewnętrzne

" MOSKITIERRO "

 
Adres

Wólka Łękawska 42j

97-400 Bełchatów

 
Adres e-mail
 
Nr telefonu